Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Starptautiskās sadarbības nostiprināšana  

Starptautiskās sadarbības nostiprināšana 11.11.2017 (43124)

Starptautiskās sadarbības nostiprināšana. Kluba tikšanās Viļņā

Lietuvas galvaspilsētā, Viļņā, 11. novembrī notika Diplomātiskā Ekonomiskā Kluba biedru tikšanās ar Lietuvas, Latvijas, Polijas, Vācijas un Beļģijas uzņēmējiem.

Kopējais tikšanās temats: „Savstarpējās sapratnes nostiprināšana biznesa vidē, uzdevumu risinājumu pieejā veiksmīga biznesa veidošanai. Prakse un pieredze."


Томас Кастрел Diplomātiskā Ekonomiskā kluba prezidents iepazistināja ar jauno Kluba biedru Fernando Vidāls-Folhs, Spānijas vēstniecības Lietuvā un Latvijā kommerciālo atašeju.

Fernando Vidāls-Folks pastāstīja par iespējamiem Spānijas un Baltijas valstu uzņēmēju sadarbības projektiem. Metalurģijas un kalnrūpniecības nozares ieņem svarīgu vietu, bet nedrīkst aizmirst par to, ka Spānija ir viens no pasaules līderiem zivs produkcijas eksportā. Vieglā rūpniecība, īpaši ādas izgatavošana un tās produkti – tieši te tiek ražoti 4% vispasaules apavu apjomu.

Dāvids Tomaševskis Polijas Vēstniecības pirmais sekretārs, parādīja sadarbības piemērus starp Polijas un Baltijas valstu uzņēmējiem.

Tomass Kastrels iepazīstināja viesus ar Flandrijas reģiona tradīcijām Beļģijā, perspektīviem abpusēji izdevīgiem biznesa virzieniem.

Anatolijs Butenko no Diplomātiskā Ekonomiskā Kluba biedru vārda nodeva sveicienus Kluba Prezidentam Tomasam Kastrelam par godu dzimšanas dienai.Jaunumi Starptautiskās sadarbības nostiprināšana

Views: 43124
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

Рига Москва Париж Маракеш Хельсинки Минск Киев Цюрих Братислава Прага Будапешт Кишинев Варшава Брюссель Лондон Триполи Вена Кишинев Вильнюс Таллинн Санкт-Петербург Ужгород Алматы Адис-Абеба Эр-Рияд Шанхай