Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Tiesiskā informācija  

Tiesiskā informācija 22.06.2010 (9584)

Saistību atruna: Informācijai, kas atrodama šajā interneta lapā, ir informatīvs
raksturs, tā nerada atbildību tās autoram un ir pakļauta autortiesību aizsardzībai


Tiesiskā informācijaDiplomatic Economic Club biedri uztur mājas lapas darbību (homepage) www.dec.lv, lai nodrošinātu pieejamību informācijai par iniciatīvām, pasākumiem, notikumiem, kā arī citiem informatīva rakstura aktuāliem materiāliem.Mājas lapā atspoguļota informācija iegūta no Kluba biedriem, no organizācijām. Daļa no materiāliem paņemta no interneta resursiem. Mājas lapas īpašnieks apņemas izlabot iespējamas kļūdas, par kurām tiks paziņots.


Izmantojot tādus plašsaziņas līdzekļus kā internets un e-pasts, pastāv risks inficēties ar datora vīrusiem. Katram mājas lapas lietotājam patstāvīgi jāveic attiecīgie pasākumi datu un datora aizsargāšanai no vīrusiem. Katrs mājas lapas www.dec.lv lietotājs ir personīgi atbildīgs par informācijas un satura izmantošanu. Mājas lapas īpašnieks neuzņemas nekādu atbildību par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies no šīs mājas lapas vai tās satura lietošanas.
Kluba biedri jebkurā gadījumā nenes nekādu atbildību par mājas lapā esošo materiālu (informāciju) precizitāti, savlaicīgumu un pilnīgumu. Mājas lapas īpašnieki nesniedz garantijas par saturu. un materiālu autoru uzskats nav Kluba vai mājaslapas īpašnieka uzskats.Minētais materiāls (informācija):


  • ietver tikai vispārējā rakstura informāciju, kura nekādā gadījumā nevar būt saistīta ar noteikto fiziskās personas vai organizācijas situāciju;

  • mājas lapā ievietotā informācija nav pilnīga, izsmeļoša un precīza;

  • satur saites uz trešajām personām piederošām vai pārraudzītām mājas lapām. Īpašniekam nav kontroles un ietekmes, līdz ar to noraida jebkādu atbildību par tajās izvietoto informāciju, reklāmu, tekstiem, linkiem. Visas saites dotas laipnības dēļ. Katrs apmeklētājs ir personīgi atbildīgs par to lietošanu. Saites izmantošanai seko iziešana no mājas lapas. Šis paziņojums attiecas uz visām saitēm, kuras var atrast dotajā mājas lapā;

  • neparedz profesionālu vai juridisku novērtējumu (ja Jūs vēlaties saņemt speciālo novērtējumu par kādu jautājumu, Jūs varat sazināties ar speciālistu). Autoru uzskats nav Kluba uzskats.

  • mājas lapā esošie grafiskie attēli, dizains ir Kluba biedru īpašums. Materiālu un fotogrāfiju kopēšana vai pārpublicēšana citos resursos ir atļauta tikai saņemot mājas lapas īpašnieka rakstisko atļauju.


Domēns www.dec.lv - Anatolijs Butenko, +371 29591847 , 
E-mail 

Tiesiskā informācija

Views: 9584
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

Рига Москва Париж Маракеш Хельсинки Минск Киев Цюрих Братислава Прага Будапешт Кишинев Варшава Брюссель Лондон Триполи Вена Кишинев Вильнюс Таллинн Санкт-Петербург Ужгород Алматы Адис-Абеба Эр-Рияд Шанхай