Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā  

Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā 06.10.2017 (45145)

Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā

Kluba biedri piedalījās Baltic Furniture un Design Isle 2017 dalībnieku ekspozīciju un piedāvājumu apskatē starptautiskā izstāžu centrā Rīgā, kas notiek no 6. līdz 8. oktobrim.

Mēbeļu, interjēra un gaismas risinājumu izstādē Baltic Furniture 2017", var apskatīties un iegādāties mājas un ofisa mēbeļu kolekcijas, mūsdienīgus gaismas ķermeņus un interjēra priekšmetus. Uzņēmumi "Matracu meistars", "R&F Design", "Wenden Furniture" nodemonstrēja savas produkcijas dažādo sortimentu – mūsdienīgas un funkcionālas mēbeles viesistabai, guļamistabai, virtuvei un vannas istabai, ofisa mēbeles.

Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā

Eksperti rīko konsultācijas par telpas veiksmīgu noformēšanu, demonstrē apgaismojuma risinājuma variantus.

Design Isle 2017 izstādē ir parādīti uzņēmumu, profesionāļu un Baltijas valstu studentu oriģinālie autoru darbi.

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmuma ekspozīcijā demonstrē mēbeles, gaismas ķermeņus, drēbes un aksesuārus un oriģinālos izstrādājumus.

Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā

Tradicionāli izstādē ir parādīti Latvijas dizaineru un profesionālo skolu skolēnu labākie darbi, ko atlasīja ”Latvijas Dizaineru Savienības Balva 2017” konkursa žūrija.

Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā Mēbeles un dizains izstādēs RīgāMēbeles un dizains izstādēs Rīgā

Jaunumi Mēbeles un dizains izstādēs Rīgā

Views: 45145
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

Рига Москва Париж Маракеш Хельсинки Минск Киев Цюрих Братислава Прага Будапешт Кишинев Варшава Брюссель Лондон Триполи Вена Кишинев Вильнюс Таллинн Санкт-Петербург Ужгород Алматы Адис-Абеба Эр-Рияд Шанхай