Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Ungārijas vēstniecības Latvijā pieņemšana, Oktobris 2017  

Ungārijas vēstniecības Latvijā pieņemšana, Oktobris 2017 19.10.2017 (46670)

 Ungārijas vēstniecības Latvijā pieņemšana, Oktobris 2017

Ungārijas vēstniecība Latvijā 19. oktobrī rīkoja pieņemšanu par godu nacionālai Ungārijas dienai, 1956. gada revolūcijas gadadienai un cīņai par brīvību.

Pagaidu pilnvarotā Ungārijas lietvede Latvijā Kinga Simon kundze sveicināja viesus par godu svētkiem, novēlēja Ungārijas un Latvijas tautām labklājību un panākumus.


 Ungārijas vēstniecības Latvijā pieņemšana, Oktobris 2017 Ungārijas vēstniecības Latvijā pieņemšana, Oktobris 2017

Pieņemšanā notika koncerts „Iepazīšanās ar mūsu tradīcijām” – Ungāru tautasdejas un mūzika Kodaly pēdās (Kodaly – ungāru komponists, muzikants), to izpildē skanēja enerģiska tautas mūzika un deju izrāde.Jaunumi Ungārijas vēstniecības Latvijā pieņemšana, Oktobris 2017

Views: 46670
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

Рига Москва Париж Маракеш Хельсинки Минск Киев Цюрих Братислава Прага Будапешт Кишинев Варшава Брюссель Лондон Триполи Вена Кишинев Вильнюс Таллинн Санкт-Петербург Ужгород Алматы Адис-Абеба Эр-Рияд Шанхай