Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Skaistums veicina skaistumu  

Skaistums veicina skaistumu 03.11.2017 (42810)

Baltic Beauty 2017 izstādes atklāšana. Viesturs Tīle, Kristīne Černjavska, Irina Evseeva

No 3. līdz 5. novembrim starptautiskajā izstāžu centrā noris izstāde Baltic Beauty 2017. Kluba biedri piedalījās atklāšanas ceremonijā un iepazinās ar izstādes ekspozīciju.

Šogad divos izstādes paviljonos Matu skaistuma pasaule un Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule izstādīti 336 uzņēmumi no 15 valstīm, kuri demonstrē ikdienas patēriņa un profesionālos kosmētikas produktus un pakalpojumus.
Kluba biedri iepazinās ar skaistumkopšanas uzņēmumu piedāvājumu, sekoja meistaru paraugdemonstrējumiem konkursu ietvaros.

Frizieri, stilisti, manikīra un SPA speciālisti demonstrēja savu profesionalitāti un dalījās ar zināšanām meistartstundu ietvaros.

Baltic Beauty 2017

Izstādes Baltic Beauty vadītāja Kristīne Černjavska atzīmē: katram cilvēkam atbilst sava individuāla skaistuma formula, tāpēc ir ieteicams izmantot speciālistu pakalpojumus, kuri mācēs piemeklēt atbilstošu pieeju


Baltic Beauty 2017 Baltic Beauty 2017

Jaunumi Skaistums veicina skaistumu

Views: 42810
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

- - -