Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Panākumu novēlējumi jaunajā darba vietā  

Panākumu novēlējumi jaunajā darba vietā 07.11.2017 (44452)

Žazira Mirzakassimova

Diplomātiskajā Ekonomiskajā klubā notika vakars par godu Kazahstānas vēstniecības Lietuvā un Latvijā konsula un padomdevēja ar rezidenci Rīgā Žaziras Mirzakassimovas komandējuma beigām un pāriešanu uz jaunu darbu Kazastānas ārlietu ministrijā.

Kazahstānas Republikas vēstnieks Bauržan Muhamedžanov pateicās Žazirai Mirzakassimovai par auglīgu darbu vēstniecībā un novēlēja panākumus jaunajā darba vietā.


Žazira Mirzakassimova

Kluba vice-prezidente Aleksandra ČizmadiaŽazira Mirzakassimova aktīvi piedalījās Kluba tikšanās ar lietišķajiem cilvēkiem, valdības ierēdņiem, prezentācijās un konferencēs, kas palīdz attīstīt ekonomiskās un tirdzniecības attiecības starp valstīm. Viņa parādīja sevi kā aktīvu cilvēku ar augstu enerģijas līmeni un teicamām komunikācijas prasmēm un iespēju atrast labākus risinājumus savstarpējās sapratnes panākšanai. 2017. gadā Žazira bija vienbalsīgi izvēlēta par DEC vice-prezidenti.

Kluba vadība piešķira Žazirai Mirzakassimovai Diplomātiskā Ekonomiskā Kluba Goda Medaļu „Par ieguldījumu starptautisko ekonomisko attiecību attīstībā".
No kluba vārda tika lasīta pateicības vēstule Žazirai Mirzakassimovai un tika nodota Kazahstānas vēstniekam Kazahstānas Republikas ārlietu ministra adresē.

Žazira Mirzakassimova

Diplomātiskā Ekonomiskā Kluba biedri izteica sirsnīgu pateicību par to, ka tādi cilvēki kā Žazira pārstāv savu vasti aiz robežas un iegulda milzīgu ieguldījumu labās kaimiņattiecībās un cer, ka Žaziras Mirzakassimovas enerģija, pieredze, zināšanas un potenciāls kalpos par labu Kazahstānas Republikai.


Баружан Мухамеджанов, Жазира Мырзакассимова, Александра Чизмадиа, Анатолий Бутенко

Jaunumi Panākumu novēlējumi jaunajā darba vietā

Views: 44452
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

Рига Москва Париж Маракеш Хельсинки Минск Киев Цюрих Братислава Прага Будапешт Кишинев Варшава Брюссель Лондон Триполи Вена Кишинев Вильнюс Таллинн Санкт-Петербург Ужгород Алматы Адис-Абеба Эр-Рияд Шанхай