Diplomatic Economic Club
www.dec.lv


Diplomatic Club » Notikumi ar ieskatu nākotnē  

Notikumi ar ieskatu nākotnē 09.11.2017 (43899)

RIGA COMM 2017

Diplomātiskā kluba biedri piedalījās biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstādes "RIGA COMM 2017"atklāšanā un ekspozīciju apskatē. Izstāde notiek 9-10.novembrī Starptautiskajā izstāžu hallē Rīgā.

IT risinājumi biznesam, tehnoloģiskie jaunumi un inovatīvas smart-ierīces, dažādi pasākumi, kā arī praktiskās zināšanas veiksmīgam darbam tiek piedāvāti izstādē "RIGA COMM".

Vairāk nekā 80 Latvijas un ārvalstu uzņēmumu dalībnieki no Igaunijas, Kanādas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas un Taivānas piedāvā inovatīvus digitālus risinājumus un pakalpojumus biznesam.

RIGA COMM 2017

Beļģijas vēstniecības stendā, AWEX pārstāvniecība Baltijas valstīs. Žans-Filips Sklārs stāsta par uzņēmumu piedāvājumiem, kuri ir apskatāmi izstādē Riga Comm 2017
Fotogrāfijā Aleksandra Čizmadija, Ungārijas vēstniecības pirmā sekretāre, Irži Reils, Czech Trade pārstāvniecības Baltijas valstīs direktors, Oleģs Šloma, Baltkrievijas vēstniecības padomnieks.

Izstādes ekspozīciju papildina četras skatuves, uz kurām nepārtraukti notiek konferences, semināri un lekcijas.

RIGA COMM 2017

Eksperti un treneri uzstājas ar lekcijām par digitālās pārdošanas un mārketinga instrumentiem, to praktisko pielietošanu ikdienas darbā.

RIGA COMM 2017

9.novembrī Ķīpsalas izstāžu hallē notika kontaktbirža “Horizon 2020” priekš uzņēmumiem, startapiem, universitātēm un pētniecības centriem, kuri ir ieinteresēti lietišķo kontaktu paplašināšanā un dalībā projektos “Horizon 2020” un citos ES atbalsta programmās

RIGA COMM 2017RIGA COMM 2017

Jaunumi Notikumi ar ieskatu nākotnē

Views: 43899
Catalog  Club Members - in the Baltic States  Club Members - outside of Baltic States  Jaunumi  © 2005-. Diplomatic Economic Club. Materiālu vai fotogrāfiju izmantošana bez to autoru (tiesību īpašnieku) atļaujas aizliegta.
Hostings no: A/S Balticom

Рига Москва Париж Маракеш Хельсинки Минск Киев Цюрих Братислава Прага Будапешт Кишинев Варшава Брюссель Лондон Триполи Вена Кишинев Вильнюс Таллинн Санкт-Петербург Ужгород Алматы Адис-Абеба Эр-Рияд Шанхай