Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU News Trade Fair Riga Members area Articles
 • Contact ☰ menu ✕

  Novikontas Jūras mācību koledža  

   Novikontas Jūras mācību koledža  

  10.novembrī Jūrnieku mācību koledža ДNovikontas“ svinēja savu piecu gadu jubileju, kura bija iezīmēta ar svarīgu notikumu, Ц  jūrnieku apmācības aprīkojuma modernizācijas darbu beigšanu. Līdzfinansējums bija saņemts no Citadele bankas un Eiropas Reģionālās attīstības fonda.
  Pēc modernizācijas ДNovikontas“ Jūras koledža  kļuva par vismūsdienīgāko jūrnieku mācību centru Baltijas valstīs un NVS, un vienu no vismodernākajiem Eiropā.
  Koledžas mērķis ir piesaistīt apmācībām Latvijā vairāk vietējo un ārzemju jūrnieku, kuriem ir nepieciešams iziet sertifikācijas kursus. Parasti to ir nepieciešams veikt reizi piecos gados.


   Novikontas Jūras mācību koledža  

  Aprīkojuma modernizācijas projekta realizācijas ietvaros koledža iegādājās jaunus navigācijas sistēmu un mašīntelpas simulātorus, tajā skaitā navigācijas trenažieri ar dinamiskās pozicionēšanas moduli, navigācijas trenažieri ar karšu un radaru imitāciju, kā arī mašīntelpas simulātoru, kas darbojas sinhroni ar navigācijas trenažieri un dod iespēju veikt kopīgās apmācības stūrmaņiem un mehāniķiem.


  Novikontas Jūras mācību koledža   ДJau agrāk uz apmācībām pie mums brauca jūrnieki no Latvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Norvēģijas un Nīderlandes. Pateicoties šī projekta realizācijai, mēs varēsim nodrošināt tādu apmācību kvalitāti un tehnoloģijas, lai pie mums brauktu mācīties vēl vairāk profesionāļi no Rietumu Eiropas valstīm. Bez tām, mēs plānojam palielināt jūrnieku skaitu no Ukrainas un Krievijas. Mēs būsim vienīgā ,mācību iestāde Baltijā un NVS valstīs, kurai ir šāds augstas kvalitātes aprīkojums, un kļūsim par nopietnu konkurentu līdzīgiem mācību centriem, kas darbojas citās Eiropas valstīs“ , — saka koledžas direktors Aleksandr Hropenko.  
    Novikontas Jūras mācību koledža

  Projekta realizāciju jūrnieku koledža ДNovikontas“ sāka 2010.gada decembrī un beidza 2011.gada septembrī.
  Kopumā mācību centrs Novikontas Jūras koledža piedāvā 59 dažādus kursus jūrniecības jomā. ДMēs piedāvājam apmācības sākot ar elementārajām iemaņām izdzīvošanai jūrā, ja ir nepieciešams atstāt kuģi, un beidzot ar kuģošanas niansēm un cilvēkresursu vadību. Mēs apmācam visu līmeņu jūrniekus Ц sākot ar kapteiņiem un beidzot ar stjuartiem. Jūrnieks Ц tas ir vairāk nekā vienkārši mehāniķis vai stūrmanis, matrozis vai pavārs Ц atrodoties jūrā autonomā režīmā, tālu no krasta, bez savu pienākumu pildīšanas, viņam jābūt arī labam ugunsdzēsējam, glābējam, medmāsai un vienkārši garīgi spēcīgam cilvēkam“, saka Novikontas direktora vietnieks Jūras koledža Dmitrijs Semjenovs.
  Novikontas Jūras mācību koledža Novikontas

  Svinību laikā viesus sadalīja kuģa komandās, kur bija ievēlēti kapteiņi, stūrmaņi, mehāniķi. Sacensības bija ļoti aizraujošas, kaut gan uzdevumi trenažieros nebija viegli. Piemēram, vajadzēja nodzēst ugunsgrēku dzinēja sūkņa nodaļā, kuģot uz ātrumu tiešajā ūdensceļā, pārvarēt barjeras no bojām līkloču veidā, un nesatriekties ar jahtām un kruīza laineri Queen II. Citā uzdevumā vajadzēja glābt zvejniekus no ledāja, un neietriekties kā slīdošajā uz viļņiem zemūdenē, tā arī asajos ziemeļu ledāja galos.
  Rezultātā uzvarēja cieša jūras draudzība ! 
  Vakara atmosfēru bagātināja burvja Jurija Gavrilova un populārās grupas Keksi priekšnesumi.

  Jūrnieku mācību koledžai Novikontas sakarā ar jubileju un veiksmīgu jaunu trenažieru uzstādīšanu bija pasniegts Diplomātiskā Ekonomiskā Kluba goda Diploms ar veiksmes un labu rezultātu sasniegšanas jūras personāla sagatavošanā vēlējumiem.
  Jaunumi »  Novikontas Jūras mācību koledža »  Views: 80427   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic ClubЃ  Home  ::   About Diplomatic Club  ::   DEC news  ::   Cooperation  ::   Publications  ::   Trade Fair Riga  ::   Club archive   ::   Legal  ::   Contact  ::  

  close open

  Diplomatic Club for Peace Appeal to world leaders and humanity

  Diplomatic Economic Club strongly condemns and is not accepting any kind of aggression, military collisions, wars between countries, which are happening here close in the center of Europe, on the other continents of the world, in Asia, in Africa.
  Nothing can justify the use of force in any cases, everywhere it leads to suffering of civilians.
  We call all parts, leaders of all levels for a peaceful solution of any disagreements through the dialog and negotiations.
  Only the Peace on our planet, olny Friendship and mutual understanding promote the life of people.
  Please don't even allow yourself any thought about World War III, about nuclear weapons.
  All the humanity remembers the wars of the 20th century, and if somebody has forgotten, please remember. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All over the World  Diplomatic Economic Club
  unites members from 37 countries of the world.
  Diplomatic Economic Club Ц is a unique association where people from different countries are to find a common language and contribute to the development of contacts between businessmen of the countries they represent.
  1997 Ч the beginning of the formation of the idea of creating a club, the establishment of internal interactions in the club on the basis of international exhibitions in Riga, periodic meetings.

  Digest

  She phrase ДEconomic DiplomacyУ assumes the diplomatic official activities that are focused on increasing exports, attracting foreign investment and participating in work of the international economic organisations