Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU News Trade Fair Riga Members area Articles
 • Contact ☰ menu ✕

  Kompānija Dzintars“  attīstības ceļš  

  Uzņēmums Dzintars

  6.decembrī pēc AS Dzintars“ prezidenta Iljas Zalmanoviča Gerčikova aicinājuma, Kluba biedri apmeklēja vecāko Latvijas uzņēmumu parfimērijas un biokosmētikas nozarē AS Dzintars“

  Apmeklētāji iepazinās ar ražošanas procesu un apaļā galda diskusijas laikā runāja par mūsdienīgo uzņēmuma attīstības stratēģiju un situāciju valsts ekonomikā kopumā.


  Uzņēmums Dzintars

  Ražotne, kas tika dibināta 1849.gadā Rīgā, tradicionāli izmanto ekoloģiski tīras izejvielas. Lai nodrošinātu produkcijas augstu kvalitāti, ir izveidota privātā uzlējumu ražošana.


  Uzņēmums Dzintars

  Kluba biedriem bija iespēja noskatīties kā tiek ražoti AS Dzintars“ produkti, iepazīties ar dažādās produkcijas ražošanas cikliem, ar augsto ražošanas kultūru un pārliecināties par kompānijas speciālistu augstu profesionālo sagatavošanu.


  Uzņēmums Dzintars

  AS Dzintars“ ir izveidotās speciālās laboratorijas, lai nodrošinātu iespēju piedāvāt patērētājiem augstas kvalitātes produkciju. Kompānija izmanto dažādas zāles, no kurām tieši fabrikā tiek izdalīti komponenti ar ārstējoši-kosmētiskām īpašībām.


  Uzņēmums Dzintars

  Vairākiem produktu veidiem uzņēmumam ir pilns ražošanas cikls, tajā skaitā arī komponentu ražošanā.
  Dzintars“ ražo kosmētikas produkciju, kas tiek veiksmīgi realizēta ne tikai Latvijā, bet arī vairākās pasaules valstīs. Ir izveidota franšīzes sistēma, un ir iespēja nopirkt kompānijas produkciju vairākās valstīs, un izplatīšanas ģeogrāfija paplašinās.


  ’Uzņēmums  

  Apaļā galda tikšanās laikā AS Dzintars“ prezidents I.Gerčikovs pastāstīja Kluba biedriem par mērķiem, kas stāv uzņēmumu priekšā mūsdienu ekonomiskajos apstākļos. Jau vairāku gadu garumā AS Dzintars“ sekmīgi attīstās savā tirgus segmentā. Piemēram, jau tagad Latvijā tam ir vairāk nekā 50 ķēdes veikali. Kā arī kompānijas veikalus var atrast ārpus Latvijas, — Čehijā, Slovākijā, Vācijā un citās valstīs klientiem ir iespēja iegādāties kvalitatīvu kosmētiku no Latvijas, kurai ir laba reputācija un pazīstama tirdzniecības marka. Kompānijā pastāvīgi notiek personāla profesionālo spēju attīstība, tiek organizētas personāla apmācības, tiek ieguldīta nauda iekārtu atjaunošanā utt. Tas ļauj uzņēmumam pārliecinoši attīstīties un droši skatīties nākotnē.
  Daudzi ārzemju tūristi apmeklējot Latviju, pērk AS Dzintars“ produkciju, kas liecina par tās augsto kvalitāti.

  Diplomātiskā Kluba Vice-Prezidents Olegs Butenko pateicās I. Gerčikova kungam par iespēju apmeklēt uzņēmumu un par interesantu sarunu, un iesniedza piemiņas suvenīru no Kluba.

  Tikšanās piedalījās:
  O.Butenko, B.OBern, A.Volkov, D.Tomaszewski, V.Lapatko, Ž.Mirzakassimova, J.Lopatko, M.Preminin, V.Roldugin, A.Iljin, D.Isahanov un citi

  Jaunumi »  Kompānija Dzintars“  attīstības ceļš »  Views: 79609   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club  Home  ::   About Diplomatic Club  ::   DEC news  ::   Cooperation  ::   Publications  ::   Trade Fair Riga  ::   Club archive   ::   Legal  ::   Contact  ::  

  close open

  Diplomatic Club for Peace Appeal to world leaders and humanity

  Diplomatic Economic Club strongly condemns and is not accepting any kind of aggression, military collisions, wars between countries, which are happening here close in the center of Europe, on the other continents of the world, in Asia, in Africa.
  Nothing can justify the use of force in any cases, everywhere it leads to suffering of civilians.
  We call all parts, leaders of all levels for a peaceful solution of any disagreements through the dialog and negotiations.
  Only the Peace on our planet, olny Friendship and mutual understanding promote the life of people.
  Please don't even allow yourself any thought about World War III, about nuclear weapons.
  All the humanity remembers the wars of the 20th century, and if somebody has forgotten, please remember. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All over the World  Diplomatic Economic Club
  unites members from 37 countries of the world.
  Diplomatic Economic Club is a unique association where people from different countries are to find a common language and contribute to the development of contacts between businessmen of the countries they represent.
  1997 the beginning of the formation of the idea of creating a club, the establishment of internal interactions in the club on the basis of international exhibitions in Riga, periodic meetings.

  Digest

  She phrase Economic Diplomacy assumes the diplomatic official activities that are focused on increasing exports, attracting foreign investment and participating in work of the international economic organisations