Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU Выставки Members area
 • Контакты ☰ menu ✕

  Tranzīta iespēju izmantošanas pieredze  

   Tranzīta iespēju izmantošanas pieredze

  22.martā Klubā notika prezentācija, kuras laikā klātesošajiem bija stāstīts par Rīgas brīvostas piedāvātājām iespējām, par LDz meitas uzņēmumu LDz Cargo Loģistika un Nīderlandes ostu pieredzi kravu pārvadāšanā.
  Edgars Sūna – Rīgas Brīvostas Mārketinga nodaļas direktors demonstrēja prezentāciju par ostas attīstību un plašo piedāvāto pakalpojumu klāstu, kā arī atbildēja uz vairākiem jautājumiem.
  Prezentācija: „Rīgas Brīvosta“
  Edgars Sūna, demonstrējot ciparus un faktus, pastāstīja par Rīgas brīvostas panākumiem. Kravu apgrozījums ostā pastāvīgi pieaug, no 13.3 milj. t. 2000.gadā līdz 30.5 milj. t. 2011.gadā. Kopumā, 2011.gadā triju Latvijas ostu kravu apgrozījumus sastādīja 67.4 milj. t., Igaunijas – 36.5 milj. t.. Lietuvas – 45.5 milj. t..
   Tranzīta iespēju izmantošanas pieredzeMāris Kancāns – Cargo Loģistika izpilddirektors un Padomes loceklis pastāstīja par uzņēmuma plāniem un kravu pārvadājumu virzieniem ar Latvijas Dzelzceļu.
  LDz Cargo Logistika prezentācija
  LDz Cargo Loģistika pārstāvis demonstrēja datus par kravas apgrozījuma apjomiem ar dzelzceļu trijās Baltijas valstīs 2011.gadā. Latvijai ir līdera pozīcijas šajā jomā ar 59.4 milj. t. (vairāk nekā par 10 milj. t. pieaugums salīdzinot ar iepriekšējo gadu). Lietuva pārvadāja ar dzelzceļu 52.3 milj. t. kravu (2010.gadā – 48milj.t.) Igaunija – 30.5milj.t. (2010.gadā – 28.5milj.t.). Krievijas Federācijas kravu daļa LDz pārvadāto kravu struktūrā aizņem 67.5%, Baltkrievijas – 21.3%, Lietuvas – 3.7%, Kazahstānas – 3.4%. Pēc Kancāna teiktā, lielākais kravu apjomus, ko Latvijas Dzelzceļš ir spējīgs pārvadāt uz doto brīdi ir 80milj.t. gadā.


   Tranzīta iespēju izmantošanas pieredze

  Kornelis Groeneveld – Nīderlandes vēstniecības padomnieks pastāstīja par lielu transporta mezglu izveides vēsturi viņa valsts teritorijā, savstarpējo infrastruktūras mijiedarbību, demonstrēja Roterdamas ostas iespējas, kas ir transporta un loģistikas līderis Eiropā, un 2011.gadā pārvadāja 434.6 (!) milj. t. kravu. Globālais pasaules loģistikas centrs darbojas sadarbībā ar «Shiphol Airport», kas ir viens no panākuma noteikumiem. Cita Nīderlandes priekšrocība – ģeogrāfiskais izvietojums, tuvumā ir liels kaimiņš – Vācija. Kopumā Holandē darbojas 15 jūras ostas četros stratēģiskajos valsts apgabalos.


   Tranzīta iespēju izmantošanas pieredze

  Tikšanās piedalījās:
  Kornelis Groenevelds, Aleksandrs Gaponenko, Ragnar Haug, Maksim Preminin, Andrej Iljin, Andrej Volkov, Dmitrijs Čerepkovs, Inessa Trušina, Māris Zubačs, Daniel Grzenda, Igor Zaharčuk, Oļegs Butenko, Nikolajs Kolotilo, Lolita Pankova, David Tomaševski, Grigorijs Krupniks, Olga Pavuk, Valērijs Roldugins un citi.


   Tranzīta iespēju izmantošanas pieredze

  Tikšanās laikā Māris Zubačs, Rīgas Tirdzniecības ostas padomnieks, tika pieņemts Klubā.
  Jaunumi »  Tranzīta iespēju izmantošanas pieredze »  Views: 91031   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club®

  свернуть развернуть

  Руководителям стран и человечеству

  Дипломатический экономический Клуб категорически осуждает и не приемлет любые виды агрессий, вооруженные столкновения, войны между странами, которые сейчас проходят здесь рядом, в центре Европе, на других континентах мира, в Азии, в Африке.
  Ничто не может оправдывать применение силы в любых обстоятельствах, везде страдают простые люди.
  Призываем все стороны, руководителей всех уровней к мирному разрешению любых разногласий через диалог и переговоры.
  Только Мир на нашей планете, только Дружба и взаимное понимание способствуют жизни людей.
  Не допускайте даже мыслей и намёков о третьей мировой войне, об атомном оружии.
  У человечества есть память о войнах XX века, если забыли, вспомните. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All Over the World  Diplomatic Economic Club
  объединяет участников 37 стран мира.

  свернуть развернуть

  По вопросам помощи беженцам

  Портал по вопросам оказания любой помощи пострадавшим из Украины.
  www.ukraine-latvia.com


  "Торговый дом Украина" в Латвии, склад для сбора и передачи помощи беженцам из Украины в Латвии
  Tel +371 66 119 148
  info@thukraina.com


  Дайджест

  Переговоры, основанные на высоком интеллекте
  Дресс-код и дипломатия
  Необычный дипломатический чайный вечер в Клубе
  Крупнейший портовый город, второй после Берлина и седьмой по величине в Евросоюзе
  В электронной переписке можно применить известный принцип kiss: не придумывать лишнего и не превышать разумной длины письма

  Международные выставки

  Организатор международных выставок — компания ВТ 1