Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU News Trade Fair Riga Members area Articles
 • Contact ☰ menu ✕

  Norvēģijas vakars Diplomātiskajā Klubā  

  Viena no Norvēģu leģendām vēsta: „Sen senos laikos, sniegu un ziemeļu vēju valstī, kalnainā reģionā, pazīstamā kā Oslo, piedzima puisis. Viņš guva iemaņas un zināšanas Odina, gudrības dieva, aizgādībā, kamēr Oslo un Tromso Universitāšu pasniedzēji neatzina viņu par Politikas zinātņu maģistru.


  Ragnars Haugs

  Pildot savus pienākumus, viņš ceļoja visapkārt pasaulei, kā saules stars tumsas bezdibenī. Viņš ir bijis Maķedonijā, Sudānā, Kenijā. Viņš ir ļoti centīgs savā darbā, un radošs atpūtas brīžos. Ceļojumu laikā viņš nepalika viens. Viņa dzīves ceļā viņu pavada mīļota sieva un divi bērni, kuri dala kopā gan priekus, gan bēdas.


  Tikšanās Diplomatiskajā Klubā 21.02.2013

  Cilvēks, kurš sāka ceļojumu burvīgajā kalnu valstī, arī pašlaik turpina savus piedzīvojumus.


  Kā vēsta leģenda, 21.februārī viņš atbrauks uz lielu pieņēmšanu svētajā vietā, lai satiktu savus gara draugus.


  Ragnar Haug

  Tā arī sanāca.
  21.februārī Diplomātiskajā ekonomiskajā Klubā notika Norvēģijai veltīts vakars, kuru vadīja Norvēģijas Karalistes vēstniecības Latvijā vēstnieka vietnieks Ragnars Haugs. Viņš pastāstīja par savu dzimteni, tradīcijām, mitoloģiju, kultūru, tūrismu, attīstību un ekonomiku.


  Ragnars Haugs

  Iepazīšanās ar valsti turpinājās ar nacionālās virtuves ēdienu prezentāciju.
  Viesiem bija iedāvāta vesela virkne zivs ēdienu un sekoja arī sīks apraksts par katru. Visi prezentētie ēdienu viedi ir Norvēģijas nacionālā bagātība. Kluba biedri degustēja mencu ar dārzeņiem, un delikatesi – mencas mēli, foreli ar majonēzi un viegli sālīto lasi, kā arī daudzus citus zivs ēdienus.

   
  Ragnars Haugs

  Degustācijas laikā Ragnars Haugs stāstīja par pagatavošanas metodēm un zivju nozares attīstību valstī.

  Viena no pirmajām zivīm, kuru zvejoja Norvēģi, bija menca. Vēl vikingu laikos ziemeļu iekarotāji kaltēja šo zivi vairāk nekā 3 mēnešus. Šīs metodes veiksme bija tajā, ka zivij nepiemīta nekāda smaka, kā arī iekšā nebija parazīti.


  Ragnars Haugs

  Vēl viena populārā zivs ir lasis. Norvēģija ir līderis šīs zivs eksportā. Ragnars pastāstīja par diviem foreles veidiem, un Kluba biedriem bija iespēja nodegustēt retu foreles ēdienu no zivs, kuru var noķert kalnu ezeros.


  Ragnars Haugs
   Ragnars Haugs
  Zivs „Rakfisk“ degustācija

  Vakars noslēdzās ar viktorīnu un dāvanu izlozi.
  Kluba biedri ir no sirds ir pateicīgi Ragnaram Haugam par piedāvāto iespēju iepazīties ar Norvēģijas potenciālu un nacionālo zivju ēdienu degustāciju.

  Vakara dalībnieki:
  Ragnars Haugs, Andrejs Iļjins, Maksims Preminins, Lolita Pankova, Edgars Ozoliņš, Jeļena Lopatko, Viktors Danilohs, Vladimirs Lopatko, Oleģs Butenko,  David Tomaszevski, Māris Zubačs, Andrejs Cvetkovs, Aļena Loseva, Andrejs Kozlovs, Andrejs Volkovs, Vladimirs Kozlovskis, Žazira Mirzakassimova, Valērijs Roldugins, Karīna Kokina un citi.  Jaunumi »  Norvēģijas vakars Diplomātiskajā Klubā »  Views: 87628   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club®  Home  ::   About Diplomatic Club  ::   DEC news  ::   Cooperation  ::   Publications  ::   Trade Fair Riga  ::   Club archive   ::   Legal  ::   Contact  ::  

  close open

  Diplomatic Club for Peace Appeal to world leaders and humanity

  Diplomatic Economic Club strongly condemns and is not accepting any kind of aggression, military collisions, wars between countries, which are happening here close in the center of Europe, on the other continents of the world, in Asia, in Africa.
  Nothing can justify the use of force in any cases, everywhere it leads to suffering of civilians.
  We call all parts, leaders of all levels for a peaceful solution of any disagreements through the dialog and negotiations.
  Only the Peace on our planet, olny Friendship and mutual understanding promote the life of people.
  Please don't even allow yourself any thought about World War III, about nuclear weapons.
  All the humanity remembers the wars of the 20th century, and if somebody has forgotten, please remember. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All over the World  Diplomatic Economic Club
  unites members from 37 countries of the world.
  Diplomatic Economic Club – is a unique association where people from different countries are to find a common language and contribute to the development of contacts between businessmen of the countries they represent.
  1997 — the beginning of the formation of the idea of creating a club, the establishment of internal interactions in the club on the basis of international exhibitions in Riga, periodic meetings.

  Digest

  She phrase „Economic Diplomacy“ assumes the diplomatic official activities that are focused on increasing exports, attracting foreign investment and participating in work of the international economic organisations