Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU Выставки Members area
 • Контакты ☰ menu ✕

  Tikšanās Diplomātiskajā Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā  

   Tikšanās Diplomātiskajā Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā

  29.septembrī Diplomātiskajā Ekonomiskajā Klubā notika tikšanās ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Pieter Jan Langenberg kungu.

  Tikšanos ar vēstnieku atklāja Kluba Viceprezidents Andre Villers.
  Nīderlandes vēstnieks Pieter Jan Langenberg savā prezentācijā pastāstīja par Nīderlandes moderno attīstību, tirdzniecības un ekonomikas attiecībām ar Latviju.
  Prezentācija ir pieejama šeit *.pdf

  Vēstnieks atbildēja uz Kluba biedru un viesu jautājumiem

   Tikšanās Diplomātiskajā Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Pieter Jan Langenberg. Andre Villers pasniedz grāmatu par Latviju.  
  Tikšanās Diplomātiskajā Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Pieter Jan Langenberg. Andre Villers pasniedz grāmatu par Latviju.  

  Tikšanās beigās Kluba Viceprezidents Andre Villers izteica pateicību vēstniekam, Pieter Jan Langenberg kungam, par izsmeļošu stāstu un pasniedza piemiņai Kluba suvenīru – grāmatu par Latviju.

  Tikšanās piedalījās :
  Ž.Mirzakassimova, A.Villers, I.Freiberga, A.Dzedons, K.Kokina, J.Lopatko,  L.Pankova, V.Butenko, Ž.Abdurasulov, V.Roldugin, S.Šušunova, A.Čizmadija, J.Cvek-Karpovičs, J.Ēteris, O.Pavuk un citi.

  Laikraksta Baltic-course.com, galvenā redaktore Olga Pavuk norāda:

  Tikšanās Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā  
  Vēstnieks Pieter  Langenberg atbildēja uz Kluba biedru un viesu jautājumiem

  "Ekonomiskās attiecības starp Nīderlandi un Baltijas valstīm ir diezgan aktīvas. 2015.gadā kopējas Nīderlandes eksports ar Baltijas valstīm veidoja 2027 milj. eiro, tajā skaitā ar Lietuvu 823.milj. eiro, Igauniju – 722 milj. eiro, Latviju – 482 milj. eiro. Kopējais Nīderlandes imports ar Baltijas valstīm veidoja 1704 milj. eiro, tajā skaitā ar Lietuvu 1044 milj. eiro, Igauniju – 276 milj. eiro, Latviju – 384 milj. eiro.

  Pamata eksporta produkti no Baltijas valstīm uz Nīderlandi ir: koksne un kokapstrādes produkcija ; pārtikas produkti; metālapstrādes produkcija.
  Pamata importa produkti no Nīderlandes uz Baltijas valstīm ir: mašīnbūve un elektriskās ierīces ; pārtikas preces; ķīmiskā produkcija.  

  Nīderlande aizņem 9. vietu Latvijas tirdzniecības partneru vidū. Tirdzniecības apgrozījums veido 990.3 milj. eiro un tirdzniecības bilance ir pozitīva. 2015.gadā Latvijas preču eksporta apjomi uz Nīderlandi palielinājās salīdzinājumā ar 2014.gadu par 21%, bet imports par 1%. Tirdzniecības apgrozījuma dinamika starp valstīm ir pozitīva. Pēc lejupslīdes 2008.gadā tiek novērots pastāvīgs pieaugums ar stabilizāciju vienā līmenī pēdējos trijos gados.  

  Latvijā ir reģistrēti 424 uzņēmumi ar Nīderlandes kapitālu, kopējās tiešās investīcijas veido 725.1 milj. eiro, kas ļauj Nīderlandei ieņemt trešo vietu ārvalstu tiešo investīciju reitingā pēc Zviedrijas un Kipras.

   Tikšanās Diplomātiskajā Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Pieter Jan Langenberg kungu.  
  Nīderlandes vēstnieks Latvijā Pieter Jan Langenberg par moderno Nīderlandes attīstību, tirdzniecības un ekonomiskajiem attiecībām ar Latviju.

  Vēstnieka kungs pastāstīja arī par Nīderlandes uzņēmumu veiksmīgo investīciju piemēriem Latvijā. Viens no uzņēmumiem ir SIA „Brabantia“, kurš strādā Latvijā kopš 2008.gadā, un ražo veļas žāvēšanas iekārtas un gludināmos dēļus. Tajā pašlaik ir nodarbināti 75 cilvēki. Tāpat, labs piemērs ir globālā loģistikas kompānija Samskip Vandieren, kurā iegāja Latvijas tirgū 1997.gadā, un šobrīd tās Latvijas uzņēmumā strādā 250 cilvēki. "   Jaunumi »  Tikšanās Diplomātiskajā Klubā ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā »  Views: 74522   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club®

  свернуть развернуть

  Руководителям стран и человечеству

  Дипломатический экономический Клуб категорически осуждает и не приемлет любые виды агрессий, вооруженные столкновения, войны между странами, которые сейчас проходят здесь рядом, в центре Европе, на других континентах мира, в Азии, в Африке.
  Ничто не может оправдывать применение силы в любых обстоятельствах, везде страдают простые люди.
  Призываем все стороны, руководителей всех уровней к мирному разрешению любых разногласий через диалог и переговоры.
  Только Мир на нашей планете, только Дружба и взаимное понимание способствуют жизни людей.
  Не допускайте даже мыслей и намёков о третьей мировой войне, об атомном оружии.
  У человечества есть память о войнах XX века, если забыли, вспомните. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All Over the World  Diplomatic Economic Club
  объединяет участников 37 стран мира.

  свернуть развернуть

  По вопросам помощи беженцам

  Портал по вопросам оказания любой помощи пострадавшим из Украины.
  www.ukraine-latvia.com


  "Торговый дом Украина" в Латвии, склад для сбора и передачи помощи беженцам из Украины в Латвии
  Tel +371 66 119 148
  info@thukraina.com


  Дайджест

  Переговоры, основанные на высоком интеллекте
  Дресс-код и дипломатия
  Необычный дипломатический чайный вечер в Клубе
  Крупнейший портовый город, второй после Берлина и седьмой по величине в Евросоюзе
  В электронной переписке можно применить известный принцип kiss: не придумывать лишнего и не превышать разумной длины письма

  Международные выставки

  Организатор международных выставок — компания ВТ 1