Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU Выставки Members area
 • Контакты ☰ menu ✕

  Iespēja redzēt klasiskā baleta pērles  

  Kompānija SIA „WORLDSTARS“, kuru 2010. gadā nodibināja Olga Azizova, ir pasaules baleta zvaigžņu galā koncerta „Etoile Ballet Gala“ organizētāja. Šodien „Etoile Ballet Gala“ koncerti tiek rīkoti Latvijā, Zviedrijā un Norvēģijā. Galā koncertā piedalās spilgtākās baleta zvaigznes no Parīzes Operas, Dānijas Karaliskā baleta, Belģijas Karaliskā baleta, Anglijas Nacionālā baleta, Prāgas Nacionālā baleta un citiem slaveniem teātriem.
  Spilgtā galā koncerta programmā iekļautas klasiskā un mūsdienu baleta pērles. Grezni tērpi, kurus ir veidojuši labākie Dānijas, Vācijas un Francijas dizaineri, kvalitatīva mūzika, kas tiek īpaši sagatavota galā koncertam ,,Etoile Ballet Gala’’, un skaistas video projekcijas uz skatuves rada neatkārtojamu atmosfēru.

  Etoile Ballet Gala Riga  
  фото: Jaroslaw Saternus

  Programma «Etoile Ballet Gala» 2017. gada 13. martā Latvijas Nacionālajā operā:

  iespēja redzēt klasiskā baleta pērles, slavenos pas de deux «Grand Pas Classique», «Satanilla», «Riekstkodis», «Esmeralda», «Korsārs», kā arī mūsdienu horeogrāfijas iestudējumus pasaules labāko baleta mākslinieku izpildījumā, kuru vidū:

  Hollija Dorgere — Danebrogas ordeņa Kavaliere. Beigusi Amerikas baleta skolu. Dānijas Karaliskā baleta prima-balerīna. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos ASV, Zviedrijā, Igaunijā un citās valstīs. Balerīnas repertuārā ir vadošas lomas baletā «Gulbju ezers», «Bajadēra», «Manona» un citos baletos.

  Džonatans Šmelenskis – beidzis Kubas Nacionālā baleta skolu. Norvēģijas Nacionālā baleta viessolists un Dānijas Karaliskā baleta vadošais solists. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Zviedrijā, Igaunijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas baletā «Riekstkodis», «Bajadēra», «Manona» un citos baletos.

   
  treiler

  Ulvi Azizovs – Rūdolfa Nurijeva XVI Starptautiskā baleta festivāla prēmijas «Par ieguldījumu baleta mākslas attīstībā un augsto profesionālās meistarības līmeni» ieguvējs, kā arī īpašās XVIII Starptautiskā pasaules baleta zvaigžņu galā koncerta Budapeštā prēmijas laureāts. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Francijā, Itālijā, Grieķijā, Somijā, Ungārijā, Latvijā, Luksemburgā, Čehijā, Zviedrijā, Norvēģijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas baletā «Gulbju ezers», «Bajadēra», «Apburtā princese», «Žizele» un citos baletos.

  Andrea Kramesova – strādāja Zviedrijas Karaliskajā baletā un Vācu operā pie Reinas, Diseldorfā. Čehijas Nacionālā baleta prima-balerīna. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Igaunijā un citās valstīs. Baletdejotājas repertuārā ir galvenās lomas leģendāro horeogrāfu – Dž.Balančina, I.Kiliāna, N.Duato u.c.

  Etoile Ballet Gala в Риге

  Karel Audi — Brno Nacionālā teātra viessolists un Čehijas Nacionālā baleta premjers. Piedalījās vairākos galā koncertos un festivālos Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Igaunijā un citās valstīs. Baletdejotāja repertuārā ir vadošas lomas baletā «Riekstkodis», «Bajadēra», «Spartaks» un citos baletos

  Par galā koncertu „Etoile Ballet Gala“:
  „Etoile Ballet Gala“ mākslinieciskā vadītāja Olga Azizova ir ļoti profesionāla un, pateicoties viņai, skatītājiem ir iespēja redzēt starptautiskās baleta zvaigznes no visas pasaules. Tas ir liels ieguldījums pasaules baleta attīstībā“, — Izabella Sjaravola, Goda Leģiona Ordeņa un Literatūras un Mākslas Ordeņa Kavaliere, Parīzes Operas Etoile.
  „Etoile Ballet Gala“ mākslinieciskā vadītāja Olga Azizova apvieno vienā lieliskā koncertā mūsdienās pazīstamās baleta zvaigznes no visas pasaules“, — Gudruna Bojesena, Danebrogas Ordeņa pirmās klases Kavaliere, Dānijas Karaliskā baleta prima-balerīna.
  „Etoile Ballet Gala“ — lielisks, neatkārtojams koncerts, kurā sapulcējušās pasaules baleta zvaigznes. Olga Azizova sniedz lielu ieguldījumu pasaules baleta attīstībā“, — Levente Bajari, Ungārijas Ordeņa Kavalieris, Ungārijas Nacionālā baleta premjers, „EuroPas“ un „Talentum Artistic Award“ prēmiju ieguvējs.

  Oficiālā mājaslapa: etoileballetgala.com

  Biļetes: Latvijas Nacionālās operas kasē un «Biļešu paradīzes» tīklā

  Informācija no Kluba partneriem

  Jaunumi »  Iespēja redzēt klasiskā baleta pērles »  Views: 79575   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club®

  свернуть развернуть

  Руководителям стран и человечеству

  Дипломатический экономический Клуб категорически осуждает и не приемлет любые виды агрессий, вооруженные столкновения, войны между странами, которые сейчас проходят здесь рядом, в центре Европе, на других континентах мира, в Азии, в Африке.
  Ничто не может оправдывать применение силы в любых обстоятельствах, везде страдают простые люди.
  Призываем все стороны, руководителей всех уровней к мирному разрешению любых разногласий через диалог и переговоры.
  Только Мир на нашей планете, только Дружба и взаимное понимание способствуют жизни людей.
  Не допускайте даже мыслей и намёков о третьей мировой войне, об атомном оружии.
  У человечества есть память о войнах XX века, если забыли, вспомните. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All Over the World  Diplomatic Economic Club
  объединяет участников 37 стран мира.

  свернуть развернуть

  По вопросам помощи беженцам

  Портал по вопросам оказания любой помощи пострадавшим из Украины.
  www.ukraine-latvia.com


  "Торговый дом Украина" в Латвии, склад для сбора и передачи помощи беженцам из Украины в Латвии
  Tel +371 66 119 148
  info@thukraina.com


  Дайджест

  Переговоры, основанные на высоком интеллекте
  Дресс-код и дипломатия
  Необычный дипломатический чайный вечер в Клубе
  Крупнейший портовый город, второй после Берлина и седьмой по величине в Евросоюзе
  В электронной переписке можно применить известный принцип kiss: не придумывать лишнего и не превышать разумной длины письма

  Международные выставки

  Организатор международных выставок — компания ВТ 1