Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU Выставки Members area
 • Контакты ☰ menu ✕

  Biznesa iespējas Uzbekistānā  

   Biznesa iespējas Uzbekistānā. Uzbekistānas senāta Olij Madžlis (Parlamenta) priekšsēdētājs N. Juldaševs

  Diplomātiskā kluba biedri piedalījās biznesa seminārā Latvija-Uzbekistāna, kurā piedalījās Uzbekistānas senāta Olij Madžlis (Parlamenta) priekšsēdētājs N. Juldaševs, divu valstu uzņēmēji.

  Semināra beigās tika parakstīti daži divpusēji līgumi starp Uzbekistānas TRK un Latvijas attīstības un investīciju aģentūru un citiem pārrunu dalībniekiem.


  Biznesa iespējas Uzbekistānā. Kluba biedri sanāksmē.

  Др. Olga Pavuk, žurnāla šef-redaktore Baltic-course.com  publikācijā atzīmē : 
  Rīgā, Lauksaimniecības Ministrijas konferenču zālē notika Latvijas-Uzbekistānas biznesa seminārs, kur pulcējās ap 300 biznesa pārstāvju no abām valstīm. Interesanti, ka Latvija ieņem otro vietu starp ES valstīm, kas tirgo ar Uzbekistānu.

  Nigmatils Juldaševs savā sveicienā biznesa foruma dalībniekiem teica, ka Uzbekistāna uzskata Latviju par pārbaudītu un drošu partneri visu 25 gadu garo abpusējo attiecību garumā. Viņš arī atzīmēja, ka Latvija ieņem otro vietu starp Eiropas Savienības valstīm, kas tirgo ar Uzbekistānu. Ārējās tirdzniecības apgrozījums starp valstīm 2016. gadā sastādīja 300 miljonu dolāru. Uzbekistānā darbojas 47 uzņēmumu ar latviskām investīcijām, tai skaitā 12 ar 100% latvisko kapitālu. Starp citiem virzieniem Senāta priekšsēdētājs īpaši atzīmēja ieinteresētību par sadarbību turisma sferā.

  Biznesa iespējas Uzbekistānā.

  Latvijas Republikas Saeimas Prezidijas loceklis Gunārs Kūtris arī runāja par tālākās tirdznieciski-ekonomisko attiecību attīstības svarīgumu, kuri parāda labu augšanas dinamiku. Viņš precizēja, ka Latvijas transporta attīstība nav iedomājama bez Uzbekistānas, kā arī atzīmēja agrārā sektora sakaru attīstības svarīgumu.

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols pievērsa uzmanību tam, ka aug ne tikai preču eksports-imports, bet arī pakalpojumu. Tā, īsā laikā, turistisko pakalpojumu apjoms starp valstīm dubultojās. Viņš arī pastāstīja, ka Latvijā aktīvi darbojas 369 uzņēmumi ar Uzbeku kapitālu. Bez tirdzniecības, ļoti svarīgs sadarbības virziens priekš Latvijas – medikamentu tirdzniecība Uzbekistānā, kur realīzējas līdz 70% Latvijā ražoto zāļu.

  Olga Pavuk, Valērijs Roldugins

  Seminārā arī uzstājās Uzbekistānas Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētāja vietnieks Nazira Dadahanova, LIAA eksporta veicināšanas nodaļas vadītāja Velga Balode, Uzbekistānas mazā biznesa un privātās uzņēmējdarbības subjektu atbalsta Fonda direktora vietnieks Marats Žurajevs, AS „Uzagroeksport“ ģenerāldirektors Žamšids Halmuhamedovs un asociācijas „Uzbekozikovkatzahira“ priekšsēdētāja vietnieks Nodirs Rahbarovs.  Jaunumi »  Biznesa iespējas Uzbekistānā »  Views: 63509   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club®

  свернуть развернуть

  Руководителям стран и человечеству

  Дипломатический экономический Клуб категорически осуждает и не приемлет любые виды агрессий, вооруженные столкновения, войны между странами, которые сейчас проходят здесь рядом, в центре Европе, на других континентах мира, в Азии, в Африке.
  Ничто не может оправдывать применение силы в любых обстоятельствах, везде страдают простые люди.
  Призываем все стороны, руководителей всех уровней к мирному разрешению любых разногласий через диалог и переговоры.
  Только Мир на нашей планете, только Дружба и взаимное понимание способствуют жизни людей.
  Не допускайте даже мыслей и намёков о третьей мировой войне, об атомном оружии.
  У человечества есть память о войнах XX века, если забыли, вспомните. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All Over the World  Diplomatic Economic Club
  объединяет участников 37 стран мира.

  свернуть развернуть

  По вопросам помощи беженцам

  Портал по вопросам оказания любой помощи пострадавшим из Украины.
  www.ukraine-latvia.com


  "Торговый дом Украина" в Латвии, склад для сбора и передачи помощи беженцам из Украины в Латвии
  Tel +371 66 119 148
  info@thukraina.com


  Дайджест

  Переговоры, основанные на высоком интеллекте
  Дресс-код и дипломатия
  Необычный дипломатический чайный вечер в Клубе
  Крупнейший портовый город, второй после Берлина и седьмой по величине в Евросоюзе
  В электронной переписке можно применить известный принцип kiss: не придумывать лишнего и не превышать разумной длины письма

  Международные выставки

  Организатор международных выставок — компания ВТ 1