Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU Выставки Members area
 • Контакты ☰ menu ✕

  Latvijas ārstu kongress un Medbaltica 2017 izstāde  

  Medbaltica 2017

  Diplomātiskā kluba biedri piedalījās starptautiskās medicīnas izstādes “Medbaltica 2017“ dalībnieku ekspozīciju atklāšanā un apskatē. Izstāde notiek Rīgā 21.-23. Septembrī.

  Svarīgs notikums Latvijas medicīnas nozarē – 8. Latvijas ārstu kongress, kas notiek reizi četros gados un 10. Starptautiska medicīnas izstāde “Medbaltica 2017“ pulcē starptautiskā izstāžu centrā Rīgā mediķus, profesionālo kopienu pārstāvjus un medicīnas izstrādājumu ražotājus no Latvijas un citām valstīm.


  Medbaltica 2017

  “Desmit gadu laikā izstāde “Medbaltica“ kļuva par satikšanās vietu, kur nozares profesionāļi saņem informāciju par medicīnas jaunumiem, apspriež konferencēs aktuālās veselības aprūpes problēmas, dalās pieredzē ar kolēģiem“, atzīmēja projekta “Medbaltica“ vadītājs Mārtiņš Druvkalns.


  Medbaltica 2017

  “Medbaltica 2017“ izstādē piedalās 125 uzņēmumu no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Polijas, Rumānijas, Singapūras un Zviedrijas.

  Kongresa dalībnieki un izstādes apmeklētāji iepazīstās ar stomatoloģijas jaunāko aprīkojumu um materiāliem, ķirurgijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas nozaru tehnoloģijām.


  Medbaltica 2017, Telemis Belgium

  Medicīnas tehnoloģiju sadaļu pārstāv tādi uzņēmumi kā „A.Medical“, korporācija «Arbor Medical», „Dinastija“, „Little Doctor International (S) Pte. Ltd“ no Singapūras, „Albis Maur“ no Polijas un „Doctor Tools“ no Rumānijas; farmaceitisko sadaļu – „Orkla Health“, „Recesus“, „Pharm & Med“, zobārstniecības sadaļu – „Altex“, „Dentoflex Schumann“, „Plandent“, „Sogeva“ no Itālijas un citi.


  Medbaltica 2017

  “Rīgas farmaceitiskā fabrika“ prezentē jauno izstrādājumu – ziedi “Oterino“ ar eikalipta un piparmētras aromātu, kas novērš diskomforta sajūtu iesnu gadījumā.

  Latvijas uzņēmums “Tonus Elas“, elastīgo medicīnas izstrādājumu ražotājs slimību profilaksei, kluba biedriem nodemonstrēja jauno “AIR“ jostu kolekciju, kas tika izgatavotas no inovatīvām perforētām lentēm.


  Medbaltica 2017

  “GenEra“ laboratorija veic molekulāro diagnostiku kopā ar DNS-testiem paternitātes noteikšanai. Laboratorija sadarbībā ar latviešu ģenētiķiem un mediķiem piedāvā personalīzētas DNS analīzes.  Jaunumi »  Latvijas ārstu kongress un Medbaltica 2017 izstāde »  Views: 76069   Diplomatic Club


  Diplomatic Economic Club®

  свернуть развернуть

  Руководителям стран и человечеству

  Дипломатический экономический Клуб категорически осуждает и не приемлет любые виды агрессий, вооруженные столкновения, войны между странами, которые сейчас проходят здесь рядом, в центре Европе, на других континентах мира, в Азии, в Африке.
  Ничто не может оправдывать применение силы в любых обстоятельствах, везде страдают простые люди.
  Призываем все стороны, руководителей всех уровней к мирному разрешению любых разногласий через диалог и переговоры.
  Только Мир на нашей планете, только Дружба и взаимное понимание способствуют жизни людей.
  Не допускайте даже мыслей и намёков о третьей мировой войне, об атомном оружии.
  У человечества есть память о войнах XX века, если забыли, вспомните. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All Over the World  Diplomatic Economic Club
  объединяет участников 37 стран мира.

  свернуть развернуть

  По вопросам помощи беженцам

  Портал по вопросам оказания любой помощи пострадавшим из Украины.
  www.ukraine-latvia.com


  "Торговый дом Украина" в Латвии, склад для сбора и передачи помощи беженцам из Украины в Латвии
  Tel +371 66 119 148
  info@thukraina.com


  Дайджест

  Переговоры, основанные на высоком интеллекте
  Дресс-код и дипломатия
  Необычный дипломатический чайный вечер в Клубе
  Крупнейший портовый город, второй после Берлина и седьмой по величине в Евросоюзе
  В электронной переписке можно применить известный принцип kiss: не придумывать лишнего и не превышать разумной длины письма

  Международные выставки

  Организатор международных выставок — компания ВТ 1