Diplomatic Economic Club® Since 1997

LV EN RU News Trade Fair Riga Members area Articles
 • Contact ☰ menu ✕

  » Jaunumi » Tā ir Eiropa 15.04.2024 (343)

  Tā ir Eiropa  

  Tomass Kastrels

  Flandrijas ģenerālpārstāvis Tomass Kastrels

  Beļģijas vēstnieks Karls Peterss (Carl Peeters)un Flandrijas ģenerālpārstāvisTomass Kastrels (Thomas Castrel) Par godu Beļģijas prezidentūrai ES 2024. gada 15. aprīlī Lielajā ģildē Rīgā tika prezentēta Hendrika Vosa un Fransa Graperhauza teatralizētā izrāde „Tā ir Eiropa“.

  Beļģu politologs Hendriks Voss

  Beļģu politologs Hendriks Voss ir Ģentes universitātes ES studiju centra direktors. Viņa specializācija ir Eiropas politika, ES lēmumu pieņemšana un Eiropas politikas aktualitātes.Viņš uzrakstīja grāmatu «Tā ir Eiropa» un pārcēla šo stāstu uz skatuves ar tādu pašu nosaukumu teātra izrādē.
  Hendriks Voss un Franss Graperhauss (Frans Grapperhaus), Beļģijas un Nīderlandes duets, kas vieno dziļu interesi un apbrīnu par Eiropu.

  Tā ir EiropaTā ir Eiropa

  Pēc gadsimtiem ilgas šķelšanās sešas Eiropas valstis apvienoja spēkus. Robežas un barjeras ir pazudušas.
  Kontinents tika apvienots, izveidojot institūcijas un noslēdzot līgumus.
  Bet galvenokārt tā ir cilvēku vēsture: premjerministri, prezidenti, kancleri un komisiju locekļi noteica attīstības virzienu.
  Viņi kļuva par sabiedrotajiem vai sāncenšiem. Dažreiz viņi neizturēja viens otru, dažreiz viņi kļuva par dvēseles radiniekiem.
  Viņi rakstīja vēsturi drūmās konferenču telpās, kā arī skaistās pilīs, kā arī klosteru un piļu pagrabos un alās.

  Tā ir Eiropa

  Grāmata un izrāde atspoguļo ceļojumu pāri kontinentam, sekojot galvenajiem varoņiem un nejaušiem garāmgājējiem.Šis ir stāsts par ministriem, kuri spēlēja čellu, dzēra portvīnu un kolu vai klīda pa gaiteņiem adītās čībās.
  Eiropas apvienošanās trajektorija neievēroja noteiktu modeli. Tā bija dīvaina līnija, kas pilna ar negaidītiem pavērsieniem.
  Nekad nebija scenārija vai plāna, kas pēc tam būtu saņēmis plašu atbalstu no masām. Soli pa solim tika izveidota Eiropas Savienība.
  Šis ir stāsts par to, kā ES kļuva par tādu, kāda tā ir šodien.


  Jaunumi »  Tā ir Eiropa »  Views: 343   Diplomatic Club  Diplomatic Economic Club®  Home  ::   About Diplomatic Club  ::   DEC news  ::   Cooperation  ::   Publications  ::   Trade Fair Riga  ::   Club archive   ::   Legal  ::   Contact  ::  

  close open

  Diplomatic Club for Peace Appeal to world leaders and humanity

  Diplomatic Economic Club strongly condemns and is not accepting any kind of aggression, military collisions, wars between countries, which are happening here close in the center of Europe, on the other continents of the world, in Asia, in Africa.
  Nothing can justify the use of force in any cases, everywhere it leads to suffering of civilians.
  We call all parts, leaders of all levels for a peaceful solution of any disagreements through the dialog and negotiations.
  Only the Peace on our planet, olny Friendship and mutual understanding promote the life of people.
  Please don't even allow yourself any thought about World War III, about nuclear weapons.
  All the humanity remembers the wars of the 20th century, and if somebody has forgotten, please remember. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All over the World  Diplomatic Economic Club
  unites members from 37 countries of the world.
  Diplomatic Economic Club – is a unique association where people from different countries are to find a common language and contribute to the development of contacts between businessmen of the countries they represent.
  1997 — the beginning of the formation of the idea of creating a club, the establishment of internal interactions in the club on the basis of international exhibitions in Riga, periodic meetings.

  Digest

  She phrase „Economic Diplomacy“ assumes the diplomatic official activities that are focused on increasing exports, attracting foreign investment and participating in work of the international economic organisations