Diplomatic Economic Club® Since 1997

LV EN RU News Trade Fair Riga Members area Articles
 • Contact ☰ menu ✕

  » » Tiesiskā informācija 22.06.2010 (14793)

  Tiesiskā informācija  

  Īpašnieks nodrošina vietnes (mājaslapas) www.dec.lv darbību, lai veicinātu sabiedrības piekļuvi informācijai par iniciatīvām, pasākumiem un notikumiem, kas saistīti ar kluba Diplomatic Economic Club“ organizatoru, kā arī par citiem aktuāliem materiāliem. Visas publikācijas ir paredzētas tikai informatīviem nolūkiem.

  Informāciju var sniegt Diplomatic Economic Club“ dalībnieki, organizācijas; daļa materiālu ir no atvērtiem avotiem un ar norādītu avota adresi. Vietnes īpašnieks darīs visu, lai labotu iespējamās kļūdas, par kurām viņam tiks ziņots uz paziņojuma beigās norādītajiem saziņas veidiem.

  Izmantojot tādus informācijas avotus kā internetu, e-pastu, pastāv vīrusa infekcijas risks. Katram lietotājam ir patstāvīgi jāveic atbilstoši pasākumi, lai aizsargātu savus datus un ierīces no vīrusa. Par www.dec.lv vietnes un tās satura izmantošanu atbild lietotājs. Vietnes īpašnieks nav atbildīgs par nodarīto kaitējumu, datu nozaudēšanu, peļņas zaudējumiem un citām sekām, kas varētu rasties, izmantojot šīs vietnes lapas.

  Vietnes īpašnieks nav atbildīgs par šajā tīmekļa vietnē esošā materiāla (informācijas) pareizību, aktualitāti un pilnīgumu. Lapu saturam nav garantijas, un materiālu autoru viedoklis nav vietnes īpašnieka vai Diplomatic Economic Club“ organizatora viedoklis.

  Minētais materiāls (informācija):
  ir vispārējs un nekādā gadījumā nav saistāms ar noteiktu fiziskās personas vai organizācijas situāciju;
  ievietota vietnē www.dec.lv, nav pilnīga, izsmeļoša un precīza;
  ietver saites uz ārējām vietnēm, pār kurām šīs vietnes īpašniekam nav nekādas kontroles, un viņš nekādi nav atbildīgs par tajās ievietoto informāciju, tur rādītajām reklāmām, tekstiem un citām saitēm, jo viņam uz to nav nekādas ietekmes. Visas saites uz www.dec.lv ir sniegtas laipnības izrādīšanas nolūkā. To izmantošana ir personīga atbildība, un ir dota iespēja iziet no vietnes lapas. Šis paziņojums attiecas uz visām saitēm, kas atrodamas šajā vietnē.
  nesniedz nekādu profesionālu vai juridisku novērtējumu. Ja jūs vēlaties saņemt īpašu kāda jautājuma novērtējumu, tad varat vērsties pie speciālista.
  nekādā mērā nav vietnes īpašnieka, Diplomatic Economic Club“ organizatora vai dalībnieku viedoklis;
  vietnē ievietotās fotogrāfijas bez īpaša paraksta, logotips un nosaukums pieder vietnes īpašniekam. Fotogrāfiju kopēšana un ievietošana citos resursos  tikai ar īpašnieku atļauju. Teksta materiālu izmantošana atļauta, norādot hipersaiti uz vietnes lapu.

  Diplomatic Economic Club“ pasākumu organizators pasākumu laikā, kas tiek organizēti vietās, kur tiek uzņemtas fotogrāfijas un ierakstīti video, var apstrādāt dalībnieku un viesu fotoattēlus un video, glabāt tos arhīvos, ievietot vietnē www.dec.lv un apkalpojamajos sociālajos tīklos.

  Izvēloties informāciju publicēšanai, Diplomatic Economic Club“ organizators vienmēr ievēro visstingrākos ētikas standartus, cenšoties nodrošināt, lai šīs publikācijas neaizskartu jūsu tiesības un brīvības. Vienlaikus mēs saprotam, ka, iespējams, mēs nezinām visus faktus un apstākļus par potenciālo ietekmi, tāpēc, lai nodrošinātu godīgu datu apstrādi, mēs neliedzam nevienam jebkurā laikā sazināties ar mums, izmantojot sniegto kontaktinformāciju, lai jūs varētu iebilst pret atbilstošo datu apstrādi.

  Personas datu kategorijas:
  Attēli, audio, video un citi personas dati un darbības, kas atrodas fotokameru un videokameru redzamības laukā.

  Apstrādes tiesiskais pamatojums:
  Diplomatic Economic Club“ organizēto pasākumu un zīmola atpazīstamības nodrošināšana.
  Diplomatic Economic Club“ organizators plāno šos datus glabāt pastāvīgi. Lai ievērotu godīgas datu apstrādes principu, mēs paskaidrojam, ka, ņemot vērā iepriekš minēto datu apstrādes mērķi  informācijas publicēšanu par pasākumiem, kuros piedalās Diplomatic Economic Club“ , daļa materiālu var kļūt publiski pieejama, un tāpēc tiem var piekļūt jebkura trešā puse.

  Ņemot vērā, ka personas datu apstrādes mērķis ir aptvert neierobežotu cilvēku skaitu, publicētos datus saņems visi, kas apmeklē vietni www.dec.lv un apkalpojamos kontus sociālajos tīklos.

  Domēns www.dec.lv, organizators Diplomatic Economic Club“,  Anatolijs Butenko ( ), +371 29241870, e-pasts: dec@dec.lv

   »  Tiesiskā informācija »  Views: 14793   Diplomatic Club
  Diplomatic Economic Club  Home  ::   About Diplomatic Club  ::   DEC news  ::   Cooperation  ::   Publications  ::   Trade Fair Riga  ::   Club archive   ::   Legal  ::   Contact  ::  

  close open

  Diplomatic Club for Peace Appeal to world leaders and humanity

  Diplomatic Economic Club strongly condemns and is not accepting any kind of aggression, military collisions, wars between countries, which are happening here close in the center of Europe, on the other continents of the world, in Asia, in Africa.
  Nothing can justify the use of force in any cases, everywhere it leads to suffering of civilians.
  We call all parts, leaders of all levels for a peaceful solution of any disagreements through the dialog and negotiations.
  Only the Peace on our planet, olny Friendship and mutual understanding promote the life of people.
  Please don't even allow yourself any thought about World War III, about nuclear weapons.
  All the humanity remembers the wars of the 20th century, and if somebody has forgotten, please remember. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All over the World  Diplomatic Economic Club
  unites members from 37 countries of the world.
  Diplomatic Economic Club is a unique association where people from different countries are to find a common language and contribute to the development of contacts between businessmen of the countries they represent.
  1997 the beginning of the formation of the idea of creating a club, the establishment of internal interactions in the club on the basis of international exhibitions in Riga, periodic meetings.

  Digest

  She phrase Economic Diplomacy assumes the diplomatic official activities that are focused on increasing exports, attracting foreign investment and participating in work of the international economic organisations