Diplomatic Economic Club® Since 1997
LV EN RU News Trade Fair Riga Members area Articles
 • Contact ☰ menu ✕

  Jaunumi
  Līdzjutība baltkrievijas tautai
  Mēs izsakām patiesu līdzjutību baltkrievijas tautai sakarā ar traģisko notikumu Minskā, kas ir noticis 11.aprīlī, kurā ir bojā gājušie, un liels skaits cietušo.
  Kopā ar visiem progresīvajiem cilvēkiem, kuriem nav vienaldzīga šī vēsts, mēs jūtam līdzi un dalam zaudējuma sāpes.
  Jaunumi
  13.04.2011 (79009)

  Klubā viesojas  Aleksandrs Gerasimenko, Baltkrievijas vēstnieks Latvijā
  Ceturtdien, 31.martā norisinājās tradicionālā Kluba biedru tikšanās Vakara tējas dzeršanas ceremonija Klubā — viesojas Aleksandrs Gerasimenko, Baltkrievijas vēstnieks Latvijā .
  Latvijas un Baltkrievijas ekonomiskās attiecības attīstās, sakari to starpā attīstās un kļūst vēl plašāki.
  Jaunumi
  31.03.2011 (79209)

  Jaunie BT1 projekti piesaista uzmanību
  Š.g. 17. martā Rīgā Ungārijas Vēstniecības padomnieks ekonomikas jautājumos Igaunijā un Latvijā Janos Rekasi aplūkoja biznesa forumu Invest Expo 2011 un izstādi China Business Days 2011 sagatavošanas posmos. Izstādes notiks 6.-8. maijā Starptautiskajā izstāžu centrā Rīgā.
  Jaunumi
  28.03.2011 (77061)

  Aleksandrs Vešņakovs: mēs vēlamies, lai Krievijas modernizācija kļūtu par Eiropas kopīgo projektu
  Krievijas vēstnieks A. Vešņakovs viesojas KlubāDiplomatiskajā Ekonomikas Klubā (DEC) ir radusies jauna tradīcija Ц aicināt uz tikšanos Latvijai draudzīgo valstu vēstniekus. Š.g. 3. martā biznesa centra ДUnimarine“ kopkajītē, kur notiek Kluba sanāksmes, viesojās no vecas jūrnieku ģimenes cēlies Aleksandrs Vešņakovs, pašreizējais Krievijas Ārkārtējais un Pilnvarotais Vēstnieks Latvijā. Diplomāta uzstāšanās temats bija Krievijas attiecības ar Latviju un Eiropas Savienību. Pēc tam Vešņakovs atbildēja uz vairākiem Kluba biedru jautājumiem.
  Jaunumi
  19.03.2011 (70863)

  Esiet laimīgi!
  Mēs bieži dzirdam: ДMūsu domas ir materiālas“. Cilvēks reti aizdomas par to kā viņa tiešas domas, vainas izjūta vai zemapziņa var ietekmēt viņa dzīvi.
  Jaunumi
  11.03.2011 (86856)

  Tēlniecības izstāde „STAMBULAS IESPAIDI“
  ISTANBUL IMPRESSIONSTurcijas vēstniecība Melngalvju namā no 2011.gada 8.aprīļa līdz 13.maijam organizē izstādi „Stambulas iespaidi“, kurā būs aplūkojami 42 turku mūsdienu mākslinieku darbi. Izstādē tiks atspoguļota Stambula dažādos mākslinieku skatījumos, kā arī atklās pilsētas raksturu, ikdienu vēstures griežos un šodien. Izstādes mērķis ir veicināt sapratni un draudzību starp abām valstīm un tautām. Latvijas Republikas un Turcijas Republikas Līgums par sadarbību izglītības, zinātnes, kultūras un sporta jomās ir pamats kultūras apmaiņas programmām, arī tēlniecības jomā.
  Jaunumi
  09.03.2011 (76424)

  Apsveicam Starptautiskajā sieviešu dienā!
  No visas sirds apsveicam Jūs 8.martā!
  Veiksmi, labklājību un mīlestību visās dzīves jomās Sieviešu dienā un visu gadu!
  Jaunumi
  08.03.2011 (82735)

  Ap 2100 gadu daudzas valstis tiks appludinātas
  Lielākajām Amerikas piekrastes pilsētām draud teritorijas applūšana. Turklāt zinātnieki brīdina, ka šajā gadsimtā no zemes virsas pazudīs daudzas valstis, tās burtiskā nozīmē tiks noskalotas ar ūdens viļņiem. Ūdens līmeņa celšanās, kas saistīta ar globālo sasilšanu, apdraud arī Sanktpēterburgu. Ap 2100 gadu prognozē, ka šie procesi ir neizbēgami.
  Jaunumi
  01.03.2011 (75198)

  Zinātnes sasniegumi 2010. gadā
  Katru gadu žurnāls Science nosauc desmit visnozīmīgakus zinātniskus sasniegumus zinātnes pamatjomās: fizikā, bioloģijā, ģenētikā u.c.
  Jaunumi
  26.02.2011 (78713)

  Uz Дtīro“ enerģiju
  Atjaunojamās enerģētikas tapšanas process ir ļoti lēns, bet ar šādu drošu enerģijas avotu palīdzību var apturēt globālo sasilšanos un ne tikai.
  Jaunumi
  25.02.2011 (77745)

  Baltijas Dzintara Kauss 2011
  Baltijas Dzintara Kauss 201119.-20. februārī Rīgā notika trešais atklātais Baltijas čempionāts peldēšanā vecmeistaru kategorijā ar nosaukumu Baltijas Dzintara Kauss. Pilns nosaukums ir Baltic Amber Cup 2011. Dalībnieku vecums ir no 25 gadiem. Sacensībās piedalījās 170 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas; Krieviju pārstāvēja 10 komandas no Kaļiņingradas, Maskavas, Tveras un Dubnas.
  Jaunumi
  23.02.2011 (88241)

  II Starptautiskais romanču festivāls Jūrmalā
  —анаторий янтарный берег ёрмала Sanatorija Jantarnij bereg ar Krievijas vēstniecības Latvijas Republikā un Jūrmalas domes atbalstu 2011.gada 5. un 6.martā aicina Jūrmalas iedzīvotājus un kūrortpilsētas viesus uz II Starptautisko romanču festivālu, kurā piedalīsies gan Latvijas izpildītāji, gan viesi no Nīderlandes, Lietuvas un Igaunijas.
  Divu dienu garumā sanatorijas koncertzālē varēs ļauties burvīgajām romanču skaņām, kas apvieno dažādu stilu un novirzienu māksliniekus.
  Jaunumi
  18.02.2011 (81688)  Diplomatic Economic ClubЃ  Home  ::   About Diplomatic Club  ::   DEC news  ::   Cooperation  ::   Publications  ::   Trade Fair Riga  ::   Club archive   ::   Legal  ::   Contact  ::  

  close open

  Diplomatic Club for Peace Appeal to world leaders and humanity

  Diplomatic Economic Club strongly condemns and is not accepting any kind of aggression, military collisions, wars between countries, which are happening here close in the center of Europe, on the other continents of the world, in Asia, in Africa.
  Nothing can justify the use of force in any cases, everywhere it leads to suffering of civilians.
  We call all parts, leaders of all levels for a peaceful solution of any disagreements through the dialog and negotiations.
  Only the Peace on our planet, olny Friendship and mutual understanding promote the life of people.
  Please don't even allow yourself any thought about World War III, about nuclear weapons.
  All the humanity remembers the wars of the 20th century, and if somebody has forgotten, please remember. Diplomatic Club for Peace

  Stop War! Peace All over the World  Diplomatic Economic Club
  unites members from 37 countries of the world.
  Diplomatic Economic Club Ц is a unique association where people from different countries are to find a common language and contribute to the development of contacts between businessmen of the countries they represent.
  1997 Ч the beginning of the formation of the idea of creating a club, the establishment of internal interactions in the club on the basis of international exhibitions in Riga, periodic meetings.

  Digest

  She phrase ДEconomic DiplomacyУ assumes the diplomatic official activities that are focused on increasing exports, attracting foreign investment and participating in work of the international economic organisations